Ekip Saha Yönetimi

Teknik Servis Programı ile Ekip Saha Yönetimi

Teknik Servis Programı ve Ekip saha yönetimini iki şekilde ele alabiliriz. Bunlardan ilki eski usülde yapılan saha yönetimi. Teknik Servis Programında bulunan ekip takip ekranı sayesinde her personel için kutucuk açarak tüm ekipleri ve üzerindeki işleri tek ekrandan yönetebilmektesiniz.

İkinci usülde git gide yaygınlaşan mobil cihaz kullanımı sayesinde sahada bulunan personelin aktif olarak işlemleri yapabilmesi ve sonuçlandırabilmesi sağlanmaktadır. İster uygulama ister web arayüzü sayesinde ekip üzerinde bulunan işleri anlık olarak görebilmekte ve sonuçlandırabilmektedir.

  • Servisiniz de çalışan tüm personellerin personel kartı tanımlanabilmekte ve personellerin yaptıkları işler analiz edilebilmektedir
  • Ekip takip ekranı sayesinde her personeli bir ekip gibi düşünerek iş yönlendirebilir ve üzerindeki iş yoğunluğunu takip edebilirsiniz.
  • Servise çıkacak personele iş dökümü formu oluşturabilir ve yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.
  • Saha personelinde mobil uygulama bulunuyorsa ekip takip ekranında yönlendirilen işler anlık bildirim ile saha personeli cep telefon yada tabletine yönlendirilebilmektedir.
  • Mobil uygulama sayesinde saha personelinin konumu takip edilebilmekte ve raporlanabilmektedir.
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp