Online Teknik Servis Programı, Müşteriye ait tüm bilgilerin girilebildiği, cihaza ait tüm detayların kayıt altına alındığı, periyodik bakımların sisteme kaydedilerek sistem tarafından gidilecek tarihlerin otomatik belirlendiği, garanti takibi, ekip yönetimi ve daha bir çok konu üzerinde detaylı çalışmalarımız mevcut.

Online Servis Programı

Online Servis Programı özel yapan durumlardan en önemlisi ekran ve listelerin müşteri isteğine göre rahatlıkla dizayn edilebilmesidir. Cihaz ekranında ekstra bir bilgiye ihtiyaç olsun. Sizin yanınızda yazılımsal bir destek almadan ekran üzerine kutucuk eklenebilmekte ve kullanımınıza sunulmaktadır.

Online Servis Programı

 • Online Teknik Servis Programı, Teknik servis hizmeti vermiş olduğunuz müşterileri iletişim ve diğer detayları ile kayıt altına alabilirsiniz
 • Müşterinizde bulunan cihaz yada cihazları seri numara, marka, model, montaj tarihi, garanti bitiş tarihi gibi bilgiler ile kaydedebilirsiniz.
 • Periyodik Bakım Anlaşmaları sisteme girilerek periyodik bakımlar tanımlanabilir, günü gelen bakım otomatik olarak program tarafından hatırlatılmaktadır.
 • Teknisyen ve ekipler tanımlanarak açılan işler ekibe yönlendirilebilir, ekip ve saha takibi rahatlıkla yapılabilmektedir
 • Serviste kullanılan yedek parça ve sarf malzemeler sisteme tanımlanarak kullanılan malzeme takibi yapılabilmektedir. Serviste en çok kullandığınız yedek parçaları müşteri ve cihaz bazlı raporlayabilirsiniz.
 • Yapılan servisler iç servis ve dış servis olarak ayrılabilmekte, iç servise gelen cihazlar için barkodlu form yazdırılarak onarım takibi yapılabilmektedir.

Online Servis Programı;

 • Online Teknik Servis Programı  Gelen servis talep mailleri ile otomatik servis fişi açılabilir, açılan servis fişleri müşteri yada teknisyene mail atılabilir
 • Arıza kodları tanımlanabilir, yapılan servis türüne göre arıza kodu analizi yapılabilir. Model bazında hangi cihaz en çok hangi arızayı yapıyor rahatlıkla tespit edilebilir
 • Saha personeli için sahada Android ve ios mobil uygulama ile açılan iş kapatılabilir, servis geçmişi görülebilir, yeni iş açılabilir
 • Ekran ve listeler isteğinize göre dizayn Böylece kullanımınızın çok daha hızlı ve basit olması amaçlanmaktadır
 • Müşteri, teknisyen, seri numara, tarih, kullanılan malzeme, arıza kodu, iş türü, marka, model vb detaylar ile ilgili detayları raporlanabilmektedir.

Servis Kaydı ve Form Oluşurma

Kurumsal servis formlarınız Online Servis Programına ve Esn Mobil sistemine entegre edilebilmektedir

Müşteri Oluşturma

Müşterileri tanımlayarak, müşterileri hareketlerini takip edebilirsiniz.

Yedek Parça

Yedek parça ve sarf malzemeler sisteme eklenebilir ve servis fişinde kullanılan bir malzeme varsa bu eklenerek görüntülenir.

Müşteri Cihaz Envanteri

Müşterilerde bulunan cihazlara servis verilmesi için envanter kaydı yapılmaktadır. Grup kodu, marka, model, seri numara, garanti bitiş tarihi vs. bilgilerin girilmektedir.

Barkod Etiket Basımı

Servis verilen cihazlara ait müşteri bilgileri ve seri numarasını yer aldığı barkod etiket dizaynı yapılarak cihazların takibi kolaylaşmaktadır.

Periyodik Bakım Takibi

Bakım anlaşmaları Servis Programına tanımlanarak periyodik olarak kullanıcılara hatırlatma sağlanabilmektedir.

SLA Oluşturma

Müşterilerinize SLA süresi tanımlayarak işlemlerini daha hızlı çözebilirsiniz. Servislerinizde SLA süresi olan kayıtlara öncelik verir.

Personel Performansı

Gidilen servislere, teknisyenlere göre aylık olarak performans raporu imkânı sağlamaktadır.