Servis Programı Offline Çalışma

Servis Programı Offline Çalışma

Offline Çalışma Nedir?

Servis Programı Offline Çalışma, Offline (Çevrimdışı), telefon ve diğer cihazlarla internete bağlı olmadığını bildirmek için kullanılan bir sözcüktür.

Offline Çalışma Neden Önemlidir.

Servis Programı Offline Çalışma, Servis Programı Mobil cihazlar ile şebeke kapsama alanı dışında olabilecek yerler bodrum katları veya metro, tüneller, dağ, ova gibi konumlarda iş süreçlerimizde kesintiye sebep olmaktadır. Medikal sektörde faaliyet veren firmalar genellikle hastanelerin bodrum katlarında hizmet veriyor. Bu ve benzeri firmalar internet kapsamı alanı dışında işlerini devam ettirmek zorundadırlar. Esn Mobil Offline çalışma özelliği ile servis hizmeti firmalarının en büyük yardımcısıdır.

İnternetin olmadığı ortamlar da Esn Mobil ile yapılan işleri kapatana kadar geçen adımlar offline, yani internet olmadan yapılmaktadır. Müşteri imzası alıp form verildikten sonra telefona ilk internet bağlantısı aktifleştiğinde servisle ile ilgili yapılan tüm işlemler fotoğraf ve elektronik imza gibi tüm işlemler sunucuya kayıt edilmiş olur. İş süreçleriniz bozulmadan devam etmektedir.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp