Teknik Servis Programı Online Çalışma

Online çalışma nedir?

Teknik Servis Programı Online Çalışma, Çalışanın teknolojik iletişim araçları kullanarak evinde ya da işyeri dışında yerine getirmesi esasına dayalı ve yazılı olarak kurulan iş ilişkisidir.

Neden Online Program

Tüm dünyada ofisten bağımsız çalışma konsepti hızla yayılıyor. Değişmekte ve evrilmekte olan dünyamızda son yıllarda çalışma yöntemi de sorgulanmaya başladı. Çalışanlar her gün işe gidip gelmek istemediği gibi işverenlerin de rahatsız olduğu şeyler var. Örneğin her an çalışması gerekmeyen ancak işverenin sürekli ihtiyaç duyduğu çalışanlar. İşverenler artık bu çalışanlara ofiste durduğu her an için para ödemek istemiyor. Buna ek olarak çalışanların mesai saatlerinde işle alakası olmayan aktivitelerde bulunması da işverenler için bir maliyet ve artık bütün işverenler bu maliyetten kurtulmak istiyor.

Uzaktan çalışma, evden çalışmak her iki taraf için de biçilmiş kaftan gibi. Çalışanlar işe gitmek zorunda değil, en azından her zaman gitmek zorunda değil. İşverenler çalışanları ofise getirip aynı zamanda ofiste tutmanın, onları motive etmenin maliyetine katlanmak zorunda değil. Tam anlamıyla kazan – kazan durumu.

Online Servis Programı

Online Teknik Servis ProgramıMüşteriye ait tüm bilgilerin girilebildiği, cihaza ait tüm detayların kayıt altına alındığı, periyodik bakımların sisteme kaydedilerek sistem tarafından gidilecek tarihlerin otomatik belirlendiği, garanti takibi, ekip yönetimi ve daha bir çok konu üzerinde detaylı çalışmalarımız mevcut.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp