Kartal, İstanbul, Türkiye 0216 575 47 78 satis@esnsistem.com

Bakım Yönetimi

Esn Servis Programı

Satışı yapılan cihazlara periyodik olarak yapılan bakımlar teknik servis programı altında kayıt altına alınabilmektedir. İlgili bakımlar sisteme bakım sözleşmesi olarak girilebilmektedir. Her cihaz için belirtilen periyodlarda sözleşme girilebilmektedir. Örneğin müşteride bulunan 1 nolu cihaza 6 ayda 1 bakım yapılırken 2 nolu cihaza 2 ayda 1 bakım yapılabilir. Bu şekilde sözleşme oluşturabilirsiniz.

Oluşturulan sözleşmeye ait ücret, parça dahil/hariç, özel şartlar girilebilmektedir. Ayrıca sözleşmenin imzalı dökümanı ve diğer farklı dökümanlar sisteme eklenebilmektedir.

Sözleşme girildikten sonra teknik servis programı size iki şekilde uyarı vermektedir. Bakım zamanı gelen cihaz için uyarı, sözleşme bitmeden önce uyarı şeklinde iki farklı uyarı sistem tarafından verilebilmektedir.

Bakım zamanı gelen cihazlar ile ilgili müşteri veya cihaz adresine göre sorgulamalar yapılabilmektedir. Özellikle bölgesel sorgulamalar bakımlar için oldukça önemlidir. Servise gidilecek bölgelerde bakımı gelen cihazları sorgulayabilir ve bakımlarını planlayabilirsiniz.

Adres

Çitlembik Sokak Polat Plaza No:6 D:15 Kartal İstanbul

satis@esnsistem.com

0216 575 47 78

0216 575 47 80

0553 231 16 88

© Servis Programı. Tüm Hakları Saklıdır. Designed by Esn Sistem