Kartal, İstanbul, Türkiye 0216 575 47 78 satis@esnsistem.com

Stok ve Depo Takibi

Esn Servis Programı

Teknik servis hizmeti veren firmalar için servis yazılımlarımızı daha kullanışlı hale getirebilmek için uğraşmaktayız. Bu nedenle modüler yapı halinde olmasına oldukça önem gösteriyoruz. Teknik servis programı yanında stok, barkod, teklif, ön muhasebe yazılımlarını tercih eden firmalarda yoğunlukta. Farklı departmanlar için olan bu programları tek çatı altında toplamaktayız.

Stok ve depo takibi yapmak isteyen firmalar öncelikle kullandıkları sarf ve yedek parçaları sisteme tanımlayabilmektedir. Sahada bulunan teknisyenlere depo açarak teknisyen üzerinde bulunan malzemelerin takibi rahatlıkla yapılabilmektedir. Ürünleri seri numarası ile takip eden firmalar seri numara kaydından ürünlerin ne zaman ve kimden alındığı noktasındaki bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilmektedir.

Teknisyen bazlı stok takibi en çok talep edilen modüllerin başında gelmektedir. Genel depo üzerinden çıkılan malzemenin sahada teknisyen tarafından kullanılması durumunun tam olarak takibi sağlanmaktadır. Böylelikle araçta unutulan, kaybolan veya teknisyene zimmetlenen stokların takibi yapılabilmektedir.

Anlık stok durumunun görüntülenmesi, depolar arası transfer, barkodlu stok gibiş çıkışı, depo sayımı, seri ve lot takibi, varyant stok menüsü altında detaylandırabileceğimiz alt menülerden bazılarıdır.

Adres

Çitlembik Sokak Polat Plaza No:6 D:15 Kartal İstanbul

satis@esnsistem.com

0216 575 47 78

0216 575 47 80

0553 231 16 88

© Servis Programı. Tüm Hakları Saklıdır. Designed by Esn Sistem