Kartal, İstanbul, Türkiye 0216 575 47 78 satis@esnsistem.com

Teknik Servis Programı

Özellikler - Kolay Servis Yönetimi

Teknik Servis Programı

Esn Servis Programı

Online Web Tabanlı Servis Programı

Teknik servis programı satış sonrası servis hizmeti veren firmaların ihtyacına göre hazırlanmış web tabanlı online yazılımdır. 15 yılı aşkın süredir geliştirdiğimiz servis programı sayesinde satış sonrası hizmet veren firmaların en büyük yardımcısı olmayı amaçlıyoruz. Gelen arıza taleplerinin sisteme kayıt edilmesinden sonra saha ekibine yönlendirilmesi ve saha ekibi tarafından mobil uygulama sayesinde kapatılması gerçekleştirilmektedir.

Bulut Tabanlı Servis Yönetimi

Web tabanlı bulut alt yapısı sayesinde server maliyeti oluşmamaktadır. Verileriniz yedeklenmekte ve bulut üzerinde güvenli bir şekilde korunmaktadır. Online olan teknik servis programımız sayesinde verilerinize internet olan her yerden erişebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz tarayıcıdan, dilerseniz mobil cihazlardan Esn Mobil uygulaması ile işlemler gerçekleştirilmektedir.

Saha Servis Programı

Sahada mobil olarak kullanılan teknik servis programı sayesinde mobil cihazların bir takım özelliklerinden faydalanmaktayız. Gps konum takibi, fotoğraf ekleme, dijital imza, dijital servis formu oluşturulabilmektedir. Telefon veya tabletin gps özelliği sayesinde personelinize ait konum bilgisi periyodik olarak çekilmektedir. Bunun yanında servise başlama ve bitirme süreçlerinde konum bilgisi çekilebilmektedir. Cihaz kamerası sayesinde servise ait resim veya video eklenebilmektedir. Yine telefon dokunmatik ekranı sayesinde imza alınabilir ve dijital servis formunuz mobil servis uygulaması sayesinde email veya whatsapp üzerinden paylaşılabilmektedir.

Arıza Takip Servis Yönetimi

Gelen servis talepleri kolay bir şekilde basit bir arayüz sayesinde kayıt altına alınabilmektedir. İş başlangıcı ve süreçleri müşterilerinize sms veya email olarak bildirilmektedir. Müşterilerinize ait daha önce verilen servis ve bakım hizmetleri tek tuşla sorgulanabilir ve servis verilmeden önce önceki işlemler sorgulanabilmektedir. Müşterilerinize ait cihazlar kayıt altına alınabilir serino, marka model bazlı sorgulama yapılabilmektedir.

Adres

Çitlembik Sokak Polat Plaza No:6 D:15 Kartal İstanbul

satis@esnsistem.com

0216 575 47 78

0216 575 47 80

0553 231 16 88

© Servis Programı. Tüm Hakları Saklıdır. Designed by Esn Sistem