Kartal, İstanbul, Türkiye 0216 575 47 78 satis@esnsistem.com
16 Yıllık Sektörel Deneyim

Sektörel Teknik Servis Programı

Esn Web ve Esn Mobil halihazırda birçok sektörde teknik servis programı olarak kullanılmaktadır. Sektörel özellikleri ile bulunduğu sektördeki ihtiyaçlara hızlı cevap verebilmekteyiz. Medikal sektörden iş makinaları sektörüne, Pompa sektöründen Makine sektörüne kadar birçok sektörde servis ve arıza takip programı olarak kullanılmaktayız. Gelen arızaların kayıt altına alınmasından sonra saha ekibinin işlemleri bitirilmesini amaçlayan Esn Web online ve web tabanlı teknik servis takip programlarının arasında sektörel özellik gösteren yazılımlardan biridir.

Kolay Kullanım
Basit Arayüz
Sektörel
Geliştirilebilir
Daha fazla detay için bizi arayabilirsiniz

0216 575 47 78

Sektörlere Uyarlanabilen Servis Programı

Esn Servis - Sektörler

Medikal

Medikal sektöründe yer alan ve genel müşterileri hastane ve tıp merkezleri olan firmalar için Esn Web ve Esn Mobil oldukça kullanışlıdır. Seri numara takibi, bakım takibi, lot ve kullanılan malzeme takibi işlemleri yapılabilmektedir. Medikal firmalar teknik servis programı yanında sıklıkla teklif ve stok takibi modüllerinide kullanabilmektedir.

Makine

Makine satışı ve satış sonrası teknik servis hizmeti veren firmaların öncelikli tercihide Esn Web. Online ve web tabanlı servis yönetimi sayesinde müşteride bulunan makinelerin montajından garanti takibine kadar, bakım takibinden garantiden değişen kullanılan malzemeye kadar tüm süreçler yönetilebilmektedir.

Araç Şarj İstasyonu

Araç şarj istasyonları elektrikli araç sektörünün hızla gelişmesiyle birlikte büyüyen sektörlerin en başında gelmektedir. Şarj istasyonları için keşif süreçleri, montaj, bakım ve birçok saha servis uygulaması gerçekleştirilebilmektedir.

Fotokopi ve Yazıcı

Esn Mobil saha servis uygulaması fotokopi ve yazıcı sektöründe bulunan firmalar için tercih nedenidir. Fotokopi ve yazıcılarda bulunan sayaçların girilebildiği ve takibinin yapılabildiği sistem sayesinde tercih edilmekteyiz. Bunun yanında periyodik bakım takibi amaçlı kullanımda oldukça yoğundur.

Pompa ve Vana

Pompa ve vana sektöründe özellikle offline çalışma nedeniyle yoğun olarak tercih sebebidir. Saha ekiplerinin tanımlanması, ekiplere yönlendirilen işlerin takibi, pompaların montaj ve bakımlarının takibi diğer tercih nedenlerinden bir kaçıdır.

Ups ve Jeneratör

Jeneratörlerde çalışma saati ve bakım, ups özelinde akü değişim ve yine periyodik bakım sebebiyle oldukça yoğun kullanılmaktadır. Değiştirilen yedek parçaların takibi, ekiplerin yönetimi bulut tabanlı teknik servis programı sayesinde oldukça kolaylaşmaktadır.

Güvenlik

Saha ekiplerinin yönetimi noktasında teknik servis programı oldukça önemlidir. Kamera, turnike vb güvenlik sektöründe kullanılan cihazların seri numara takibi, arıza takibi ve kullanılan malzeme takibi yapılmaktadır.

İş Makinesi

Forklift, platform, vinç ve diğer iş makinelerinin arıza ve bakım takibi yapılmaktadır. Motor numarası, şasi numarası ve plaka bazlı takip yapılabilmektedir. Bazı cihazlar için çalışma saati takibi Esn Web içinde yapılabilmektedir.

Isıtma ve Soğutma

Ev tipi veya endüstriyel alanda bulunan her türlü ısıtma soğutma cihazlarının servis ve bakım takibi yapılmaktadır. Chiller, klima, brülör, kombi başta olmak üzere sektörde yoğun olarak tercih edilmekteyiz.

Otomotiv

Otomotiv sektöründe gelen araçların servis ve bakım hizmetlerinin kayıt altına alınması için kullanılmaktadır. Araçlar plaka veya şasi numarası bazlı kayıt altına alındıktan sonra değiştirilen malzemelerin takibi yapılabilmektedir.

Endüstriyel Mutfak

Endüstriyel mutfaklarda bulunan cihazların arıza takibi yapılabilmektedir. Endüstriyel buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kahve makineleri vb diğer makinelerin takibi yapılabilmektedir.

Asansör

Asansör sektöründe apartmanların veya sitelerin kayıt edilmesinden sonra asansörlerin seri numara bazında kayıt altına alınarak servis ve periyodik bakım hizmetleri takip edilebilmektedir.

Teknik Servis Programı

Kullanıcı Yorumları

Adres

Çitlembik Sokak Polat Plaza No:6 D:15 Kartal İstanbul

satis@esnsistem.com

0216 575 47 78

0216 575 47 80

0553 231 16 88

© Servis Programı. Tüm Hakları Saklıdır. Designed by Esn Sistem