Kartal, İstanbul, Türkiye 0216 575 47 78 satis@esnsistem.com

Fotoğraf Ekleme

Esn Servis Programı

Fotoğraf ekleme işlemi teknik servis hizmeti veren firmalar için oldukça önemlidir. Servis işleminden önce veya sonra çekilen fotoğraflar bulutta depolanarak daha sonra oluşacak servis hizmetinden önce cihaz hakkında veya arıza hakkında fikir vermesi açısından kullanılmaktadır.

Fotoğraf ekleme işlemi iki şekilde yapılabilmektedir. Öncelikli olarak Esn Servis üzerinden ilgili servis fişi veya cihaz seçilerek döküman yönetimi altından fotoğraf eklenebilmektedir. Diğer ekleme yöntemi Esn Mobil saha servis programı üzerinden telefon veya tabletin kamerası ile fotoğraf çekilerek yapılmaktadır. Kameradan çekilen fotoğraf eklenebildiği gibi telefon galerisinden de yine aynı şekilde resim veya video ekleme işlemi yapılabilmektedir.

Sahadan cep telefonu veya tablet üzerinden çoklu resim ekleme özelliği ile galeriden seçilen resimler bulut sistemine anında aktarılmaktadır. Resimler oran bakımından kalitesi korunacak şekilde küçültülerek sisteme eklenmekte, dökümanlar böylelikle fazla yer kaplamamaktadır

Adres

Çitlembik Sokak Polat Plaza No:6 D:15 Kartal İstanbul

satis@esnsistem.com

0216 575 47 78

0216 575 47 80

0553 231 16 88

© Servis Programı. Tüm Hakları Saklıdır. Designed by Esn Sistem